Červen 2013

Schauma Silver reflex šampon

6. června 2013 v 11:08 | Claire |  New wave
Co se týče silverů, moc dobré zkušenosti s nimi nemám » koupila jsem si zatím jen jeden od Swiss O´Par Silver šampon. Ten mi s vlasy absolutně nic neudělal. Ano, nemohu čekat, že ze silverů budu mít hned platinovou blond, ale zkrátka pro moji netrpělivost to nic nebylo.

Na internetu jsem našla skvělé recenze na silver Schauma Silver reflex šampon. Opravdu okamžitě střelhbitě jsem letěla do dm a ze svých posledních penízek koupila tento silver. Hned jsem si umyla vlasy, nechala jej na hlavě tak 3 minutky a už po usušení jsem si všimla mírného zšedivění.

Nyní jsem po druhém umytí a je to ještě lepší, ale podle mě to funguje jen na ty nejmladší pramínky, jelikož ty, co mám opravdu už jak slámu- asi 2 roky staré, tak ty se moc nezměnily.
Ale za mě SUPER


New wave

5. června 2013 v 18:43 | Claire |  New wave
Od samotného blogování jsem už opustila a narazila jsem na tématiku, která zajímá, jak mě, tak by mohla i Vás. Posledních pár let se zajímám o to, jak co nejlevnější šetřit a uzdravit své blond vlasy, zlepšit pokožku a starat se o svůj zevnějšek.

Asi 5 let jsem si odbarvovala vlasy, fénovala a tupírovala je. Díky mému příteli jsem zjistila, že být krásná přirozeně je ta pravá krása.
Přestala jsem si fénovat, tupírovat vlasy a celoplošné barvení vlasů vystřídala melírem jednou ročně. Nyní moje prameny dosahují po zapínání podprsenky. Vysněnou délkou je po pupík. Snažím se vyřadit z vlasopoličky silikony(a už se mi to povedlo). Jelikož mé geny nejsou obdařeny žádnými hustými vlasy, tak bojuji s jemnými pramínky. U kadeřnice jsem na ostříhání nebyla dobrých 7 let. Vždy jsem si je zastřihávala sama, teď si je chci narůst, ale zasekla jsem se na této délce.
Nebojím se používat domácí přírodní masky. Vyzkoušela jsem jich mnoho, ale u žádné jsem nepostřehla žádný převrat. Nejvíce ale dávám přednost olivovým olejům na konečky vlasů. Dokud se to dá vydržet, tak při umývání je oplachuji studenou vodou a suším jen vsatím vody do r
učníku, žádný tření o vlasy!
Nejsem žádný odborník a nemám vzorové vlasy, ale snažím se o to, je mít. Když mi poradíte z vlastních zkušeností, budu velmi ráda. =)

Pokračuj zde