Duben 2008

Můj tip *01*

30. dubna 2008 v 19:45
Můj tip

Tričko Strečové džíny »FW 105«

Můj profil

26. dubna 2008 v 20:18
Tady je odkaz na můj profil, jestli chceš vidět, jak vypadám.

http://www.sakrble.cz/images/products/28/728/foto_stredni.jpg

Odkaz na stránky :

26. dubna 2008 v 20:01 | Beachquestion |  Botičky
SUPER ODKAZY
Tady je pár odkazů na kterých nelezneš super oblečení, boty, doplňky atd. i pro muže ...
Jsou to 2úplně stejné odkazy akorát ty stránky vypadají jinak a jeden odkaz je na německou stránku a ten druhý je na anglickou.A ještě něco,, JE TO STRAŠNĚ DRAHÝ" , ale fakt pěkný.
Německý odkaz:
Anglický odkaz:

Chutná svačinka

19. dubna 2008 v 15:17 | Beachquestion |  Picty-Ostatní
Chutná svačinka
Jestliže chcete překvapit přátele na oslavě, párty nebo jenom tak, zde je návod, jak ohromit všechny kolem.
Návod:
Na jakýkoliv talířek pokládejte co nejrovnější listy hlávkového salátu.Přizpůsobte pokudmožno tvaru kruhu, na něj přiložte nějaký kulatý sýr.Nemusí být diravý.Připravte si šunku.Uřízněte z ní tenký plátek, nezapomneňte na jedno celé kolečko salámu (nejlépe znova šunky).Salám smotejte do tvaru, který vidíte na obrázku (potom připevníte olivou), jako tělo, ocásek zastrčte pod ,,tělíčko".Dále si nakrájejte dva půlcentimetrově tlusté proužky černých olivů - oči - a jednu celou olivu - čumáček - , z které ukrojíte jeden z vrcholů a od vyřezaného kolečka spustit na opačný směr olivu nůž (viz. obrázek), takže oliva bude dobře sedět na šunce.Dále stejně velké kusy, jako je na obrázku nakrájejte např. chilipapričku nebo hrášek.Dále podle tvaru na obrázku ořízněte citron, pomeranč, lentilku nebo jinou sladkost.Vše pak poskládejte stejně, jak je na obrázku.
Tip:
Když vám to nebude držet po hromadě, můžete myšku spojit třeba párátkem, ovšem, jestli se chystáte ,,pokrm" sníst, nezapomeňte později je vytáhnout.


Порадуй любимую